Sanatçılardan İntizara Destek Mesajları

Sanatçı İntizar'la iş ilişkisini hakkında çıkan haberleri gerekçe göstererek bitiren iş ilişkisini kestiğini açıklayan Poll Production, sanatçılar tarafından protesto ediliyor.

Haberin İngilizcesi  için tıklayın

Polat Yağcı'nın sahibi olduğu Poll Produktion, sanatçı İntizar'ın hakkında çıkan haberleri gerekçe göstererek iki yıldır devam eden iş ilişkini kestiğini duyurdu. 

İntizar hakkındaki haberler şarkıcı Mustafa Ceceli'nin açtığı velayet davasında eski eşi ile sanatçı İntizar’ın ilişkisi olduğunu kanıtlamak için gizlice çekilmiş fotoğraf ve videolarını dava dosyasına koymasının ardından dün (14 Temmuz 2018)çıkmıştı. Gazeteler haberi "büyük skandal" olarak duyurdu.

Bu haberlerin basına yansıması üzerine İntizar'ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı sosyal medyadan açıklama yaparak İntizar'la bağlarını kopardığını açıkladı. Polat Yağcı'nın paylaşımı şöyle:

"Yaklaşık iki yıldır Poll Production çatısı altında sanatsal faaliyetlerini sürdüren İntizar'ın medya vasıtasıyla kamuoyuna yansıyan haberlerini üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk. Kendisinin bugün itibariyle şirketimizle hiçbir bağı kalmamıştır. Saygılarımızla..."

Bu açıklama üzerine sanatçılardan İntizar’a destek açıklamaları geldi:

Maalesef seninle aynı çatı altında olmaktan gurur duyamadım ve duyamayacağım... pic.twitter.com/GsIeY7F0Pk

— Murat Dalkılıç (@MuratDalkilic) 14 Temmuz 2018

Sanatçısını cinsel tercihini sebep göstererek kovan @pollproduction 'ın hiç bir klip çalışmasını gerçekleştirmeyeceğimi, #İntizar 'ın ilk klibini de kendisine hediye edeceğimi herkes bilsin! @intizarOfficial

— Behzat Uygur (@behzatuygurjr) 14 Temmuz 2018

#intizar “seni seviyoruz ve yanındayız” ve tüm iki yüzlülüklerin karşısındayız.

— cem adrian (@cemadrian) 14 Temmuz 2018

İntizar’ı rahat bırakın.

— mabel matiz (@mabelmatiz) 14 Temmuz 2018

Bugün dünya için bir iyilik yapın ve ses tonunuzdaki homofobiyi susturun.

— mabel matiz (@mabelmatiz) 14 Temmuz 2018

Yapımcıdan ikinci açıklama

Bu destek açıklamalarından sonra Poll Production'dan ikinci bir açıklama geldi. İkinci açıklamada "Sanatçımız İntizar'la yollarımızı ayırma sebebimiz kişisel tercihleri ya da özel hayatı değildir" denildi, nedeni ise kendilerini yanlış yönlendirme olarak açıkladı.

 


İstanbul - BİA Haber Merkezi

15 Temmuz 2018, Pazar