SAĞLIK YAZILARI - ÖZGÜR ERBAŞ YAZDI

Sağlık Bakanlığı CCN Holdingin Kiracısı

Hürriyet gazetesinden Vahap Munyar, Bilkent şehir hastanesi şantiyesini ziyaret etmiş. En üst düzeyde bilgilendirme yapılmış kendisine. Yazısını kaleme almış. Anlaşılan o ki hiç soru sormamış.

Canan Kaftancıoğlu: İstanbul'dan Geldiler, İstanbul'dan Gidecekler

CHP İstanbul il başkanı seçilen Canan Kaftancıoğlu, görevi Celal Canpolat’tan devraldı."Kadın kimliğimle siyasette olmamdan korkuyorlar. Örgütlü kötülüğe karşı mücadele edecek olanın kadınlar olduğunu biliyorlar. Korksunlar!”
PROF. DR. TANJU TOSUN YORUMLADI

“Kaftancıoğlu, CHP'de SHP'lileşme Alanı Açtı”

Prof. Tosun CHP yönetiminin desteklediği Kaftancıoğlu’nun İstanbul İl Başkanı seçilmesinin parti için “SHP’lileşme alanı” açtığını belirterek, bunun hakiki bir sol siyasetle sürdürülebilir kılınması gerektiğini belirtti.

Silivri Cezaevi’nde "Tek Tip" Provası

Silivri Cezaevinde iki mahpus, kendilerine tek tip kıyafet giydirilmeye çalışıldığını, kabul etmediklerinde ise darp edildiklerini anlattı. Avukat Mandacı, konuyla ilgili yönetmeliğin henüz çıkmadığının altını çizdi.

Hayvanları Koruma Tasarısı Ne Getiriyor? Hak Savunucuları Nasıl Yorumluyor?

Hayvan Hakları İzleme Komitesi Eşsözcüsü, Hayvanları Koruma Kanunu tasarısında hapis cezasının alt limitinin 4 ay olduğunu hatırlattı: "Tasarının getireceği, çok nadiren hapis cezası, bol ceza erteleme ve arttırılan idari para cezaları olacak."

52 Hafta 52 Erkek

Haberler

Bugünün Yazarları

Tarihte Bugün

  • 1931
    Cumhuriyet gazetesinin düzenlediği "Türkiye Güzellik Kraliçesi" yarışmasını Naşide Saffet Hanım kazandı.

Erkek Şiddeti Çetelesi

Medya Gözlem Raporları

  • 2001 - 2017 Raporları

    Bağımsız İletişim Ağı, 2001'den bu yana ifade özgürlüğü ihlallerini izliyor ve raporlaştırıyor. Bugüne kadar yayınlanan raporların tamamına buradan ulaşabiirsiniz.

bianet’ten Özel Dosyalar

  • bianet'te yayınlanmış yazı dizileri, fotoröportajlar, ses kayıtları ve derlemelerden seçkilere buradan ulaşabilirsiniz.