İnternet'te RTÜK Dönemi Başlıyor

İnternet üzerinden yayın hakkı ve lisansıyla yapılan dizi, film, belgesel yayınlarına RTÜK denetimi getiren yasa TBMM'den geçti.
AKADEMİSYEN YARGILAMALARI

Bir Barış Akademisyeninin Daha İlk Duruşması Görüldü

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden ihraç edilen akademisyen Yrd. Doç. Dr. Ceren Akçabay, Barış bildirisine imza vermesi nedeniyle yargılandığı davada hakim karşısındaydı.

Newroz Kutlamalarından Kareler

Newroz kutlamalarından fotoğraflar paylaşıyoruz.

Demirtaş’tan İki Yıl Önce Doğan Medya’ya: “Biatın Sınırı Yoktur”

Doğan Holding'in satışı sosyal medyada gündemin üst sıralarına çıkarken, en çok paylaşılan değerlendirmelerden biri tutuklu HDP lideri Selahattin Demirtaş'ın iki yıl önce yaptığı bir konuşma.

Mahkeme Cinsel Saldırıyı Görmedi, Nevin Yıldırım'a Müebbet Verdi

Kendisine tecavüz eden erkeği öldüren Nevin Yıldırım, yeniden yargılandığı davada müebbet hapse çarptırıldı, ceza indirimi uygulanmadı. Yıldırım, cezaevinden Haziran'daki üniversite sınavlarına hazırlanıyor.

52 Hafta 52 Erkek

Haberler

Bugünün Yazarları

Bugün En Çok Okunanlar

Tarihte Bugün

  • 2001
    1979'daki İslam Devrimi'nin ardından mollaların yasakladığı İran'ın ünlü pop yıldızı Guguş (Fegheh Ataşin),20 yıl sonra ilk kez Dubai'den naklen İran halkına

Erkek Şiddeti Çetelesi

Medya Gözlem Raporları

  • 2001 - 2017 Raporları

    Bağımsız İletişim Ağı, 2001'den bu yana ifade özgürlüğü ihlallerini izliyor ve raporlaştırıyor. Bugüne kadar yayınlanan raporların tamamına buradan ulaşabiirsiniz.

bianet’ten Özel Dosyalar

  • bianet'te yayınlanmış yazı dizileri, fotoröportajlar, ses kayıtları ve derlemelerden seçkilere buradan ulaşabilirsiniz.